Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/1154
Назва: Води суходолу. Річка та її основні елементи
Автори: Іващенко, Людмила Олександрівна
Ключові слова: географія
6 клас
світовий кругообіг води в природі
гідросфера
річкова система
річковий басейн
географічне положення річки
екологічне та естетичне виховання
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Представлено комплект навчальних матеріалів для вивчення теми "Води суходолу. Річка та її основні елементи". Вивчення теми має на меті: поглибити систему знань учнів про гідросферу, вивчаючи річки як частини світового кругообігу води в природі; засвоїти нові терміни та поняття про річку та її частини, елементи річкової системи, річкову долину; Розвинути практичні вміння учнів-визначати елементи річкової системи, приналежність до річкового басейну, сформувати в учнів знання і навички визначати географічне положення річки за картою атласу; розвинути вміння виділяти головне в матеріалі, що вивчають, і логічно мислити, формувати в учнів творче мислення; Формувати особисту відповідальність за бережливе ставлення до річки, здійснювати екологічне та естетичне виховання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/1154
Розташовується у зібраннях:Освітня галузь “Природознавство”Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.