Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/601
Назва: Води суходолу
Автори: Правдюк, Ольга Миколаївна
Ключові слова: географія
6 клас
води суходолу
природні води суходолу
штучні води суходолу
водний об'єкт
охорона та збереження води
Дата публікації: 2021
Короткий огляд (реферат): Знаннєвий компонент: учень називає суттєві ознаки понять, що зустрілися при вивченні теми. Наводить приклади приодних і штучних водойм суходолу у світі та своїй місцевості. Знає, розуміє і пояснює природні процеси, що відбуваються з водами суходолу. Діяльнісний компонент: учень позначає на контурній карті і показує на фізичній карті водні обєкти. Ціннісний компонент: оцінює роль води для життя і господарської діяльності людей. Робить висновки про необхідність охорони та збереження води. Застосовані методи і прийоми організації освітньої діяльності: Методи: формування пізнавального інтересу; самостійна робота і робота під керівництвом учителя; наочні, візуальні, аудіовізуальні, організація та здійснення логічних і розумових операцій; практичні ; евристичний. Прийоми: створення ситуації зацікавленості; створення ситуації успіху; порівняння, створення ситуації новизни; забезпечення сприятливої морально - психологічної атмосфери; заохочення; асоціації, показ схем, відеоматеріалів; виявлення причинно - наслідкових звязків; кроссенс.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/601
Розташовується у зібраннях:Освітня галузь “Природознавство”Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.